Teenused

Mythicalowl pulmafotograaf Tallinnas

Pulmade pildistamine

Pulmad on iga inimese elus üks meeldejäävamaid ja tähtsamaid päevi. Selleks, et pulmad saaksid suurepäraselt jäädvustatud, kasutatakse sageli pulmafotograafi teenust. Annan endast kõik, et olulised hetked ning fantastilised emotsioonid sellest päevast saaksid jäädvustatud ka piltidele. Pikemate pulmade korral tuleb minuga kaasa ka teine fotograaf, et jäädvustada hetki erinevast spektrist. Soovi korral on võimalik kasutada ka drooni. Pulmasid pildistan üle kogu Eesti ning kui klient soovib, siis ka välismaal. Pulmade pildistamise hind sõltub suuresti just Teie soovidest. Keskmiselt võib arvestada ligikaudu 70€/h. Rohkem infot pulmade pildistamise ning hindade kohta leiate allolevalt lingilt.

LINK

Portreefotograaf Mythicalowl

PORTREEFOTOD

Tänapäevases maailmas, kus kasutatakse igapäevaselt sotsiaalmeediat, on professionaalsete portreefotodega võimalik teistest eristuda. Nagu öeldakse, pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Portreefotosid on võimalik pildistada nii fotostuudios, välistes tingimustes kui ka Teie endi kodus, täpselt nii nagu Teile mugavam on. Lisaks portreedele pildistan ka paare või peresid – nii saate jäädvustada mälestusi pikaks ajaks. Pärast fotosessiooni saate mitmeid kauneid ja meeldejäävaid fotosid, millega kas sõprade ja sugulaste seas välja paista või mida lihtsalt tulevikus positiivsete mälestustega meenutada. Hinnad algavad 75€-st. Rohkem infot portree fotosessioonide ning hindade kohta leiate allolevalt lingilt.

LINK

Suvine fantaasiafoto

Fantaasiastiilis fotosessioon

Fantaasiastiilis fotosessioon on mõeldud inimestele, kes soovivad luua midagi erilist ja maagilist. Fantaasia fotosessioonil loome täpselt Sinu nägemuse järgi olustiku ning loome meeldejäävaid fotosid. Sessioonil võite kehastuda kelleks iganes, kostüümid ja stiili lepime omavahel kokku ning teeme mõtted teoks! Võimalik on kasutada ka jumestaja teenust, mis lisandub hinnale. Fantaasia fotosessiooni hinnad algavad 100€-st ning pildistamine toimub üldjuhul vabas looduses, kuid Teie soovil võime seda teha ka stuudios. Rohkem infot leiate allolevalt lingilt:

LINK

Ürituste fotograaf Mythicalowl

ÜRITUSTE PILDISTAMINE

Erinevate ürituste jäädvustamiseks soovitan alati kasutada professionaalse fotograafi teenust. See garanteerib, et saadavad pildid on tõesti tasemel ja piltide jagamisel ei pea muret tundma. Elukutselise fotograafi teenust tasub kindlasti kaaluda, kui on tulemas firma jõulupidu või suvepäevad, poissmeestepidu, suurem juubel, auhinnagala või mingi muu tähtsam üritus. Vastavalt kliendi soovile ning ürituse iseloomule on mul võimalik jäädvustada kaadreid ka drooni abil. Saadavad fotod on ligipääsetavad veebigalerii kaudu ning üldjuhul valmivad 2-3 nädala jooksul. Ürituste pildistamise hind sõltub erinevatest faktoritest, keskmiselt võib arvestada 60-70€/tund.

Personaalse pakkumise jaoks kirjutage mulle siin.

Fotograaf Tallinnas Mythicalowl

MUUD TEENUSED

Minu käest on võimalik soetada ka fotosessiooni kinkekaart (sellest täpsemalt SIIN), mis saab olla ideaalne kink mistahes tähtpäevaks.

Lisaks ülalpool välja toodud kategooriatele, pildistan ka kõikvõimalikke muid olukordi või asju. Kirjutage mulle siin ning lepime pildistamise aja ning täpsemad detailid kokku. Näiteid võimalikest välja toomata fototeenustest:

  • Lapseootuse pildid
  • Ettevõtte töötajate pildid
  • Tootepildid
  • Kinnisvara fotod